Koťátka

 

U

 

 


Odchováváme koťata pouze s průkazem původu.
Odcházejí od nás minimálně 13 týdnů stará, čipovaná, 2x očkovaná a několikrát odčervená, naučená čistotě, dobře socializovaná, zvyklá na společnost dospělých lidí i dětí a samozřejmě, s ohledem na individuální povahu kotěte, patřičně vymazlená.

Na cestu do nové rodiny dostanou kromě příslušných dokumentů (průkaz původu, petpassport, kupní smlouvu) výbavičku do začátku: malé balení krmiva, na které je kotě zvyklé, oblíbenou hračku a CD s fotografiemi.

Pro koťata hledám hlavně milující rodiny. Nikoho nenutím jezdit s kotětem na výstavu a nikomu v tom nebudu ani bránit. Průkaz původu nikoho k výstavám nezavazuje, ale ani mu nezaručí výstavní úspěchy. Je to “pouze” jakási občanka kotěte – doklad o jeho původu, která novému majiteli zaručuje, že mu z koťátka vyroste opravdová britská kočka a ne kříženec britské kočce více či méně podobný.

Záznamy přijímám celoročně. Preferuji elektronickou poštu. Prosím zájemce o kotě, aby předem napsal, o jaké pohlaví a barvu má zájem, jestli se chce věnovat chovu, nebo mít kotě jako mazlíčka pro radost, a několik řádek o sobě.

 

Neprodávám koťátka bez předchozího osobního kontaktu. Naopak kdykoli uvítám nezávaznou návštěvu, která se může podívat, v jakých podmínkách naše kočičky žijí a vychovávají svá koťátka.

 

Na dotazy směřující POUZE A VÝHRADNĚ ke zjištění ceny kotěte neodpovídám.